3 מ"מ של שלמות

עמוד הבית » 3 מ"מ של שלמות

המיקרופונים מסדרת d:screet™ CORE Subminiature החדשה של DPA הם בעלי קוטר של 3 מ"מ בלבד אך טומנים בקרבם את יכולתם של המיקרופונים הגדולים יותר, זוכי הפרסים של DPA. למרות גודלם המזערי הם מצטיינים בצלילות, עקביות ועמידות לאורך זמן – שלושת המאפיינים החשובים באמת.
טכנולוגיה חדשנית זו זמינה עבור שני סדרות מוצרים, Lavalier ומיקרופוני ראש (מדונה). המיקרופונים הללו הם הקטנים ביותר אך המצוינים ביותר בנמצא.

מיקרופונים זעירים אלו, הידועים לרוב בשמות Lavalier, נק ומיקרופוני דש, הם הקטנים ביותר שתמצאו. לרוב הם יהיו ממקומים במיקומים מוסתרים שונים על גוף השחקן או השחקנית, באפליקציות טלוויזיה, קולנוע ותיאטרון ויאפשרו תנועה חופשית בעת ההקלטה או המופע. עם מזעור טכנולוגיית ה-Core בעלת הביצועים הגבוהים לחבילה של 3 מ"מ, DPA יצרו את הפתרון לתמיכה באנשי סאונד מקצועיים לחתך תעשיות אלו.

באמצעות מזעור טכנולוגיית ה- Core של DPA, אין צורך להתפשר על איכות הצליל כשמתמקדים על אסתטיות. הנדסה מדויקת ואופטימיזציה קפדנית של טכנולוגיית הקפסולות היוו את הבסיס לסדרת המיקרופונים התת-מזערי של DPA המציבה רמת ביצועים עליונה על כל המוצרים המקבילים בהפרש ניכר.

ביצועי ה- d:screet™ 6060 COREמשתווים ברמתם לסדרת המיקרופונים הזעירים המוכרת והאהובה של ה-4060 / 4061, מבוססי קפסולת 5 מ"מ. ביצועי ה- d:screet™ 6060 COREמתעלים ברמתם על כל המיקרופונים האחרים המבוססים על קפסולת 3 מ"מ ובנוסף מסוגלים לעמוד בעוצמות גבוהות (SPL) ללא עיוות. מארז פלדת האל-חלד כולל מכסה עם קליק שניתן לשמוע ולהרגיש.

מאפיינים

  • טכנולוגית קפסולת 3 מ"מ Core מדהימה
  • איכות הסאונד הידועה של DPA בחבילה קטנה יותר ב-60%
  • מארז מיקרופון בפלדת אל חלד עם ציפוי PVD
  • מערכת מתאמים מודולרית להתאמה לרוב המערכות האלחוטיות המקצועיות בשוק