מיקרופון כלי הקשה קומפקטי sE Electronics V Beat

17076
עמוד הבית » מוצרים » מיקרופונים לאולפן ובמה » מיקרופונים לכלי נגינה » מיקרופונים » מיקרופון כלי הקשה קומפקטי sE Electronics V Beat
  • קפסולה ייחודית המעוצבת ללכידת הסאונד הנמוך ביותר והעוצמתי ביותר
  • בולם זעזועים פנימי מוגן בפטנט
  • עיצוב קפסולת Supercardioid מתוחכמת
  • מבנה מתכת בגימור פרימיום
  • גריל מפלדת אל-חלד
  • מגן רוח פנימי
  • מחבר XLR מצופה זהב
  • הברגה אוניברסלית להתאמה לכל סוגי המתאמים וסטנדי המיקרופון

ה-V Beat  של חברת sE Electronics הוא מיקרופון התוף הקומפקטי מסוגו, המיועד לתופי הסנר או טום. שלא כמו ה-V7 אשר מותאם לשירה, ה-V Beat חולק את מאפייני הביצועים של המיקרופון הדינאמי לכלי נגינה ה-V7 X, אך בגודל קומפקטי ובמארז ידידותי לתוף. מותאם לכלי נגינה, אך ניתן לשימוש למגברי גיטרה ובאס וכן לכלי נשיפה. הקפסולה המיוחדת שלו מספקת רמת פירוט גבוהה, צליל טבעי להפליא לתופי סנר וטום מכל גודל עם רמת הפרדה מדהימה למקורות צליל מחוץ לציר הקליטה של המיקרופון העוזרת להתמודדות עם זליגה. בעיצובו האולטרא קומפקטי ומיקום חיבור לסטנד המיקרופון המקביל לחיבור ה-XLR מאפשר גמישות ודיוק מרבי למיקום המיקרופון יחסית לתוף, עם שימוש בציר המובנה במארז המיקרופון.

בלב ה-V Beat: קפסולת ה-DMC7 X

הקפסולה הייעודית DMC7 X נשענת על אותם הטכנולוגיות והמאפיינים של אחיו הקודמים של ה V Beat, ה-V7 וה-V7 X וכוללת את טכנולוגיית הסליל מאלומיניום הייחודית. ה-V7 Beat מותאם ללכידת מגוון רחב של כלי נגינה. עם משקלו הנמוך של האלומיניום מהסטנדרט של נחושת, הקפסולה מספקת סאונד פתוח, עשיר ומהיר ללכידת כל חלקיקי הסאונד הארעיים (Transient) וביטוי לאנרגיית התדרים הנמוכים ופאנץ' ללא מאמץ. תחום התדרים של ה-Mid מאוזן להפליא, לביטוי ההדהודים הטבעיים של כלי ההקשה.

דחיית לכידת הצלילים הנפלאה מצדי המיקרופון של קפסולה מתוחכמת זו עוזרת לבידוד תוף הבאס מיתר מקורות הסאונד על הבמה –  מנחית ביעילות את הזליגה מהמקורות הסובבים. מעטפת ה- Supercardioid עוד מאפשרת להתאים את הנמוכים של המיקרופון עם כיוון אפקט הקרבה (Proximity Effect) לפי מרחק המיקרופון ממקור הסאונד. בשימוש מגנט Neodymium, רמת בנייה גבוהה מבטיחה רגישות מצוינת, איכות סאונד מעולה ועקביות בביצועים.

בולם זעזועים ייחודי מובנה עם פטנט

ה-V Beat עושה שימוש במערכת בלימת זעזועים מתוחכמת פנימית המבודדת את הקפסולה מרעידות מכאניות ומבטלת את הצורך בשימוש בבולם זעזועים חיצוני על סטנד המיקרופון.