מיקרופון דינאמי לכלי נגינה sE Electronics V7 X

17063
עמוד הבית » מוצרים » מיקרופונים לאולפן ובמה » מיקרופונים לכלי נגינה » מיקרופונים » מיקרופון דינאמי לכלי נגינה sE Electronics V7 X

מיקרופון דינאמי בעל מעטפת Supercardioid לכלי נגינה אשר ירים את מסך הערפל ממקורות הסאונד שלפניו.

חבר המשפחה החדש של ה-V7 המיועד לשירה, ה- V7 X הוא מיקרופון דינאמי ייעודי למבחר רחב של כלי נגינה ומיועד לאפליקציות במה ולאולפן. מצויד בקפסולה ייעודית בעלת סליל ייחודי מאלומיניום ועיצוב אקוסטי חדש לחלוטין אשר הותאמו במיוחד עבור טווח התדרים המלא הדרוש לאפליקציות הגברה והקלטה; עם איזון מושלם בין פירוט הצלילים הגבוהים ונמוכים עמוקים ובעלי עוצמה, המאפשר שימוש עם כמעט כל מקור סאונד ממגברי גיטרה עד כלי נשיפה, תוף Snare ומקהלות.

בעולם העמוס במיקרופונים דינאמיים – ומובל ברובו על ידי קבוצה קטנה של יצרנים – ה-V7   השיג במהירות הערכה מקצועית גבוהה הן מאומנים וסוקרים על איכויות הסאונד הריאליסטי שלו, יכולתו הגבוהה לעמוד בפני פידבק ורמת הדחייה הגבוהה שלו למקורות Off Axis.

לב ה-V7 X: קפסולת ה DMC7 X החדשה

קפסולת ה-DMC7 X הייחודית החדשה מציעה את הטכנולוגיות והמאפיינים המוטמעים ב-V7, כולל סליל האלומיניום המיוחד. בעוד ה-V7 מותאם לשירה, קפסולת ה-V7 X כוונה במיוחד עבור שימוש עם כלי נגינה. טווח הצלילים הגבוה מלטף ומאוזן, וילכוד כל ניואנס של המוסיקאי בעוד ההדהוד המופחת בטווח התדרים הנמוכים מספק הענות רבת עוצמה המאפשר לכידת כל הספקטרום הדרוש לכלי הנגינה: מגברי גיטרה 4X12, טום, סנר, כלי נשיפה או כל כלי נגינה אחר יתקבלו בעוצמה, טבעיות וצלילות.

מעטפת ה- Supercardioid של קפסולה מתוחכמת זו עוזרת בנוסף לבודד את כלי הנגינה ממקורות סאונד אחרים על הבמה –  באופן זה מנחיתה ביעילות את הזליגה בבמה ומבטיחה עוצמת Gain גבוהה לפני פידבק.

מערכת בלימת הזעזועים הפנימית המתקדמת של הקפסולה, מבודדת את הקפסולה ביעילות מרעידות מכאניות ומספקת עמידות מרעשי ניוד גבוהה מכל מיקרופון ברמתו.

ה-V7 X בנוי ממתכת כולו לעמידות גבוהה לתנאי השטח – ללא פלסטיק כלל. מבנה המיקרופון עשוי מסגסוגת אבץ ומעוצב לעמוד בהתנהלות עבודת במה למשך שנים. הגריל עצמו עמיד מכיפופים וקורוזיה לאמינות מושלמת. החלקים הישרים בהיקף הגריל אף נועדו למניעת התגלגלותו לאחר מיקומו על הבמה או על מגבר.

המיקרופון אף כולל מגן רוח פנימי (בצבע אדום!) להפחתת רעשי רוח לא רצויים – במידה וחיפשתם מראה קצת יותר מעודן, המיקרופון מגיע עם מגן רוח חלופי בצבע שחור.

עם חיבור XLR מצופה זהב ה-V7 X מבטיח מעבר סיגנל ללא איבודי מידע וחיבור אמין לשנים.

 

Dynamic

Capsule

Aluminum

Voice coil

Neodymium

Magnet

Supercardioid

Polar Patterns

30 – 19,000 Hz

Frequency Range

2.0 mV/Pa (-54 dBV)

Sensitivity

300 ohms

Electrical Impedance

>1K Ohms

Recommended Load Impedance

3-pin male XLR connector

Connectivity

Diameter: 47 mm (1.85 in.) Length 176 mm (6.93 in.)

Dimensions

269 g (9.49 oz)

Weight