תחנת מיקס לקלידים Radial KL-8

89202

ה-KL-8 הוא עמדת השליטה האולטימטיבית לקלידים, המאפשרת לערבל ולנטר מספר קלידים במקביל ולעבור מיידית בין שני מערכות השמעה דרך USB.

ה-KL-8 הוא עמדת מיקס הנועדה לקלידנים מקצועיים אשר עוצבה עם מספר מאפיינים הנועדו לחיבור מהיר ופשוט של מערך הקלידים. ניתן לחבר עד 4 קלידים במקביל במונו או בסטריאו, עם יכולת שליטה בעוצמה, בכמות שליחת Aux וחיווי LED לכל ערוץ. ערוץ Aux סטראו לשליחה/החזרה זמין לניתוב לאפקטים חיצוניים כגון Reverb, Delay ופדלים או ניתן לשימוש ככניסה נוספת ליחידת קלידים חמישית. חיבורי USB ו-MIDI מאפשרים שליטה בסינטיסייזרים וירטואליים במחשב באמצעות ממירים ברזולוציה של 24bit/192KHz.

ה-KL-8 אף כולל מספר אפשרויות של יציאות, עם יציאות ראשיות מבודדות שנאי עם חיבורי XLR להזנת מערכת ההגברה, יציאת מוניטורים לרמקולים שעל הבמה, וזוג יציאות אוזניות לחיווי מקומי ובדיקות.

אם אין באפשרותך להרשות קטיעות בהופעה בעקבות תקלת מחשב, ה-KL-8 מאפשר חיבור למחשב גיבוי במקביל ומעבר מאחד לשני ללא הפרעות. חיבור USB משני ב-KL-8 מאפשר לך לשמור את מחשב הגיבוי בהיכון – כך שבמצב של כשל, לחיצה פשוטה על בורר ה-USB בחזית המכשיר יעביר את ההזנה מה-USB הראשי למשני של מחשב הגיבוי.

עם מגבר האוזניות המובנה ושני יציאות אוזניות עם חיבורי ¼” TRS עם שליטה עוצמה, ה-KL-8 מאפשר להתאמן ולהקליט מבלי להוציא אל מערכת ההגברה. כל ערוץ כניסה ב-KL-8 משולב עם כפתור Cue אשר יפסיק את הניתוב אל היציאה הראשית והמוניטורים וינתב את הערוץ אל יציאת האוזניות על מנת לשנות את מאפייני הצליל ובדיקת ניגון דרך ה-USB לא פגיעה בביצוע היוצא אל מערכת ההגברה.

לאחר הורדת והתקנת הדרייבר עבור מוצר זה, חברת Radial ממליצים על שימוש בתוכנת Asio4All המוצעת בחינם לניוטור עם עכבה נמוכה.