קופסת עיתונאים מפצל סיגנל Radial Exo-Pod

89094
עמוד הבית » מוצרים » מפצלים » עזרים וממשקי סאונד » קופסת עיתונאים מפצל סיגנל Radial Exo-Pod
  • עיצוב פאסיבי משולב עם 14 שנאים ליציאות מבודדות
  • שליטת עוצמת יציאות
  • כניסת XLR מאוזנת בעוצמת Line ויציאה מקבילה לשרשור
  • מבנה עשוי פלדה לעמידות גבוהה

 

ה Radial Exo-Pod הוא מפצל סיגנל לתחום השידור אשר מפצל את אות המקור ל-14 יציאות לשימוש במקליטים ניידים, מצלמות וידיאו או משדרים אלחוטיים. הוא ניתן לחיבור ישיר ליחידת ה- mPress  של Radial על מנת לייצר פתרון מודולרי למאות קווי הזנה לעיתונאים.

הקופסה הקומפקטית למיקום על הרצפה בנויה ממארז פלדה עמיד במיוחד לתנאי הדרך. מעטפת פלדה זו אף מספקת הגנה מפני השראות חשמליות שונות ממקורות כגון דימרים, שנאים או כבלי חשמל. בנוסף העיצוב יוצר חיפוי על המפסקים, שלטי העוצמה והחיבורים למניעת נזק וכולל ידית לשינוע קל. מערך החיבורים של ה-Exo-Pod מתחיל כניסת XLR מאוזנת, 10 יציאות XLR מאוזנות ו-4 יציאות 3.5 מ"מ (PL מיני) מאוזנות עבור מצלמות ודיאו, מקליטים ידניים, טאבלטים, טלפונים ניידים או מערכות מדיה אחרות. שליטת עוצמת כניסה מאפשרת את שינוי עוצמות היציאה מקומית לנוחות. כל היציאות מבודדות באמצעות שנאים על מנת להימנע מרעשים או המהומים אשר עלולים להיווצר מלולאת אדמה ממעגלים חשמליים (Ground loop). יציאות ה XLR משולבות עם מפסקי ביטול אדמה לכל אחד אחד מהם, על מנת להבטיח כלי נוסף להשתקת רעשי מתח.

מאחר וה-Exo-Pod הוא פאסיבי לחלוטין, אינו מצריך חיבור למתח החשמל. כל אשר יש לעשות הוא לחברו למקור האות ולספק עד 14 מקורות.

מוצרים נלווים