מסך אקוסטי למיקרופון sE Reflexion Filter Pro מהדורה מוגבלת

מק"ט 17046

תכונות המוצר

ב 2006 חברת sE Electronics השיקה את ה-Reflextion Filter® Pro  ויצרה שוק חדש לחלוטין של מוצרי טיפול אקוסטי ניידים. עשר שנים מאוחר יותר ושישה מוצרי Reflexion Filter שונים, החברה מכרה יותר מ 120,000 יחידות ברחבי העולם.

ככל כל רעיון טכנולוגי מוצלח לתחום ההקלטות, העיצוב גרר אין ספור חיקויים. אך ה- Reflexion Filter Pro שמר על מעמדו כמוצר רב מכר לסוגו למשך 10 שנים, וניתן למוצאו באלפים על אלפים באולפני הקלטה ברחבי העולם. ניתן לראותו בשימוש מ- Dr. Dre ועד Tom Petty, ה- RF Pro המקורי נקבע ללא עוררין כסטנדרט התעשייה לטיפול אקוסטי פשוט ויעיל להקלטת דיבור, שירה ועוד.על מנת לציין את עשור המכירות של ה RF Filter Pro, sE Electronics משיקים מהדורה מוגבלת של חגיגות העשור. מסכים אקוסטיים אלו מבוססים על אותו פטנט של עיצוב מרובה השכבות של המסך המקורי, אך כוללים שכבה אקוסטית מיוחדת בגוון אדום מאחורי הרשת המטאלית המוכרת עם לוגו החברה חרוט. המסך מגיע בגימור שחור לוכד עיניים וחומרת ההידוק לסטנד המיקרופון עברה תכנון מחדש לפישוט השימוש, העלאת היציבות ואבטחת עמידות וביצועים.

חומרת הידוק המסך החדשה זמינה לרכישה נפרדת כשדרוג למסכי ה- Reflexion Filter המקוריים וכל המסכים החדשים יגיעו מצוידים בה כסטנדרט החל מקיץ 2016.