מסך אקוסטי למיקרופון sE Electronics Reflexion Filter

17000

תכונות המוצר

ה Reflexion Filter בעיקרו הוא אביזר נייד להורדת השפעות אקוסטיות בהקלטה. הוא משמש כקיר מרוכב מתקדם אשר ממוקם מאחורי המיקרופון באמצעות זרוע מתכוננת. המטרה העיקרית היא השגת הקלטה "יבשה" של שירה או כלי נגינה. זה עוזר במיוחד באולפנים אשר לא עברו טיפול אקוסטי הולם, אך עוזר גם בהקלטות אשר נערכות בחדר השליטה, היכן שהמבצע הוא גם מפעיל ציוד ההקלטה או בחדרי חזרות להורדת הרעש הסביבתי.

ה Reflexion Filter מורכב מ 6 שכבות עיקריות. תחילה, שכבת אלומיניום חזקה מחוררת אשר מאפשרת לגלי הקול לעבור דרכה בפיזור אל שכבת צמר סופג. לאחר מכן יעברו גלי הקול אל רדיד אלומיניום אשר יעזור לפזר את האנרגיה ולפרק את גלי הקול של התדרים הנמוכים. בשלב זה יפגעו במרווח אוויר אשר נוצר דרך מוטות החוצים את השכבות השונות. מרווח האוויר משמש כמחסום אקוסטי. גלי הקול עוברים בשלב זה לשכבת צמר סופג נוספת ומשם למסך אלומיניום מחורר אשר יספוג ויפזר את יתר האנרגיה האקוסטית. יחידת הסופג העיקרי מורכב מ 4 חלקים עשויים מחומר סופג חדשני המחוברים לחזית באמצעות מוטות הפרדה אשר סופגים ומפזרים את גלי הקול במעברם לפילטר העיקרי.
מכלול הסטנד מחזיק את ה Reflexion Filter וזרוע למיקום מתפס סטנדרטי למיקרופון (כולל בולם הזעזועים שלו) עם אפשרות הזזתו אופקית ואנכית ואורך המוט ואת ה Reflexion Filter ניתן להזיז אנכית כדי להגיע למיקום אופטימאלי.השכבות השונות סופגות ומפזרות את גלי הקול הפוגעים בהן, כך בהדרגה פחות ופחות אנרגיה אקוסטית מקורית עוברת כל שכבה. תהליך זה מצמצם את כמות האנרגיה האקוסטית הפוגעת בקירות לא מטופלים ומשטחים אחרים כך שפחות מהצליל המקורי מוחזר כהדהוד החדר חזרה אל המיקרופון. ה Reflexion Filter עוזר למנוע החזרים אל אחורי וצידי המיקרופון. צורתו ומידותיו נבחנו בקפידה להפיק את מירב הספיגה תוך שמירה על צביעת הסאונד מינימאלית ל 1dB ושמירת קוטביות המיקרופון ללא שינוי.