מיקרופון קונדנסר אולפני sE Electronics sE2200

17059
עמוד הבית » מוצרים » מיקרופונים לאולפן ובמה » מיקרופונים לכלי נגינה » מיקרופונים » מיקרופון קונדנסר אולפני sE Electronics sE2200

עם סאונד קלאסי, בכל סטנדרט, ה-sE2200 הוא הגרסה החדישה ביותר של המיקרופון קונדנסר הכיווני אשר מיקם את sE Electronics על המפה לפני שנים רבות עם הסאונד החלק והמהוקצע עבור שירה, דיבור וכלי נגינה. התפרסם על ידי שימוש אומנים עולמיים כמו איימי ווינהאוס, ה-sE2200 מאמץ את רוח המיקרופונים האולפניים הקלאסיים ועדיין משמש כסטנדרט בארונות מיקרופונים ברחבי העולם.

בהסתמך על הסטטוס של הדגמים הקודמים, sE נשארים נאמנים לעיצוב הקפסולה המקורית, עם שנאי מותאם ומעגל Class-A, כך שזהו עדיין אותו המיקרופון האהוב על דור שלם של טכנאים. עם רכיבים חדישים ומסלול אות קצר יותר ויעיל יותר, ה-sE2200 מציב רף גבוה יותר של ביצועים וצלילות עם רעש עצמי נמוך יותר ואפשרויות חדשות של הנחתת עוצמה ופילטרים, הגדיל את רבגוניות השימוש של המיקרופון. למרות השיפורים ה-sE2200 עדיין משמר את אותו סאונד קלאסי של המקורי.

למרות שה- sE2200 הוא מיקרופון בעל תבנית Cardioid בלבד, נעשה בו שימוש בשני דיאפרגמות מצופות זהב בהתזה על מנת להבטיח את הביצועים האקוסטיים הטובים ביותר. בנוי בקפדנות כמו מיטב כלי הנגינה, כל קפסולה מורכבת ומכוילת ביד ובניגוד למיקרופונים אחרים בהם ישנם פלטה אחורית או עיצוב Electret, ה-sE2200 מבוסס על קפסולה קיבולית אמתית המקוטבת חיצונית ולכן מספקת את הביצועים הטובים ביותר בכל היבט.