מיקסר 4 ערוצים לקלידים Radial Key-Largo

89164

ה- Key-Largo הוא מוצר ייחודי המשלב מיקסר לקלידים עם מאפייני ביצועיים של פדל רגל בזמן אמת.

עם ייעוד לעבודת במה, העיצוב הקומפקטי כולל 3 זוגות של כניסות אנלוגיות בחיבורי  ¼” לחיבור סטנדרטי לקלידים בשילוב עם ממשק USB לחיבור מחשב נייד על מנת לעשות שימוש בכלים וירטואליים. כל כניסת סטריאו מצוידת בשלט עוצמה בלעדי לשליטה מהירה על הבמה עם לופ אפקטים חיצוניים. לופ האפקטים ניתן להפעלה ולכיבוי באמצעות מתג דריכה. השליחה לאפקט היא סטריאו אך ניתנת לסיכום למונו. בנוסף, ב-Key-Largo משולב לחצן רגל המשמש כ-Sustain למקלדות או פסנתר חשמלי בחיבור כבל גיטרה סטנדרטי אשר יחסוך את הצורך בלחצן חיצוני נוסף.

כמו כל מוצרי Radial, ה-Key-Largo בנוי בתוך מארז פלדה קשיח לעמידה בתנאי השטח והוא נשמע נפלא! מסילת המתח הפנימית עומדת עד 24V לטווח דינאמי עצום אשר ימנע כניסה לעיוות מכל סוג קלידים.יציאות מוניטורים נפרדות יאפשרו לאומן לכוון את העוצמה בזמן שחיבורי ה- XLR מאוזנים יזינו את מערכת ההגברה. היציאות הראשיות מבודדות באמצעות שנאים להימנע מזמזומים הנובעים מחשמל, וכל היציאות כוללות אפשרות ניתוק אדמה לבידוד מרעשים.

עם חיבורי USB ו-MIDI, ה-Key-Largo יכול להתמשק עם כל סוגי הקלידים. עם ממירים איכותיים של 24Bit /192KHz, מאפשרים ניגון מיטב ספריות הסימפולים וסינטים וירטואליים וגם להקליט באיכות אודיו מצוינת באמצעות ה-USB. באופן זה ה-Key-Largo יכול לשמש כממשק אודיו עמיד האידיאלי להקלטות בדרכים ללכידת הופעות.