מארז מיקסר ל 8 מודולים מסדרת Radial Workhorse 500

89019

ה- Radial Workhorse הוא מארז מודולרי ומסכם אנלוגי למודולים מסדרת 500 בעל אפשריות ניתוב גמישות ומאפשר לך ליצור את סביבת האולפן האולטמטיבית.

מצויד במקום איחסון ל-8 מודולים, ה- Workhorse מאפשר לבצע מיקס ולהתאים עוצמות קדם מגברים, EQ וקומפרסורים. במארז בודד. ניתנת הגישה לכל מודול בנפרד מצדו האחורי של ה- Workhorse לפי הפורמט שהציבו API או שליחתם למסכם האנלוגי המובנה 8X2 לסיכום סטריאו אנלוגי של המודולים. לאחר מיקום המודולים במארז ניתן להשתמש בפונקציית ה-Feed על מנת להזין יציאת מודול אל כניסת המודול הסמוך ובכל לייצר Channel Strip עליו חלמתם.

ה- Master Section  כולל יציאת סטריאו עם איכות סאונד נפלאה העושה שימוש בטרנספורמרים של Jensen. יציאת מוניטור נוספת מאפשרת האזנה למאסטר, ובנוסף שני יציאות מגברי אוזניות להאזנה משותפת.

ה-Workhorse ניתנים גם לשרשור באמצעות ממשק ההרחבה לבניית מערכות של 24, 16 ואף 32 ערוצים.

יכולות החיבורים בצדו האחורי של ה- Workhorse הם ענפות. כל ערוץ מצויד בחיבורי XLR ליציאה ולכניסה משולבות עם יציאת ¼" TRS לחיבורי מקורות מאוזנים או לא מאוזנים. חיבור ™Omniport במחבר TRS הינו ייחודי עבור Radial המאפשר פונקציונליות נוספת לכל מודול התומך בהרחבה זו (כגון Sidechain, יציאות מקבילות נוספות ועוד).

ה- Workhorse מגיע בנוסף עם חיבורי D-Sub הכוללים את כל 8 הערוצים ויציאת המיקסר המסכם לחיבור ישיר למערכות התומכות בחיבורים אלו, כגון ProTools.

עם אספקת זרם של 1200mA, ה-Workhorse מספק את כל המתח הדרוש להפעלה ללא מגבלות של כל המודולים במארז.