בסיס אקוסטי לסטנד מיקרופון תוף בס Primacoustic KickStand

89106

 

תכונות המוצר 

ה KickStand הוא מבודד זרוע סטנד מיקרופון כבד אשר משלב בין בסיס יציבות מאסיבי וספוג בידוד אשר מונע מהדהוד מהבמה או מרצפת האולפן להיכנס למיקרופון.
בעיה שכיחה במגברי גיטרה באס ותופי באס היא ההדהוד של רצפת הבמה. לרוב בעיה זו נוצרת בגלל תדרים נמוכים המזדווגים עם רצפת העץ אשר ישולבו עם הכלי בתדרים מסוימים וייצרו בליטות ושקעים לא רצויים בעקומת הענות התדרים.
בעיה נוספת היא התנודות של הפדל של גוף התוף עצמו והתדירויות הנמוכות המגיעות מהסאבים של מערכת ההגברה עצמה הגורמות לתוף הבאס להדהד. מיקרופונים אשר נמצאים בסמוך למקורות אלו עלולים לקלוט צלילים לא רצויים אלו. ה KickStand עוזר לבטל תופעה זו על ידי הפרדת סטנד המיקרופון מהבמה תוך כדי  הצגת מסה מייצבת למקם את המיקרופון ביציבות במקום.
עיצוב ה KickStnad מתחילה בידוד עם ספוג אקוסטי עבה ודחוס המכסה את כל תחתית הפלטה. פלטפורמת פלדה החתוכה באמצעות לייזר חדשני בצורת טריז מבטלת גלים עומדים תוך אפשור גובה מספק למקם זרוע בום על מנת גמישות במיקום המיקרופון למקום האידיאלי. הבידוד מבטל את ההדהודים תוך כדי הוספת מסה אשר מייצבת את קפסולת המיקרופון להשגת צלילות גבוהה וזמן תגובה משופר.
אמנם תוכנן במקור עבור תוף באס, ה KickStand הוא יעיל מאוד עבוד מגברי גיטרה, באס וכלים אחרים אשר מייצרים תדירויות נמוכות ועלולים להיפגע מהדהודים מהרצפה מלהיכנס למיקרופון.

  • שילוב בין בסיס סטנד מיקרופון בום ומבודד ויברציות
  • מבטל הדהוד פוגע מסטנד המיקרופון
  • משפר מהירות תגובת מיקרופון