בסיס אקוסטי למוניטור אולפני Primacoustic RX7 – DF

89133

 

תכונות המוצר

  • משפר את התגובה
  • מחדד את הבאס לדיוק גדול יותר
  • מבטל הדהוד ותופעות חריגת פאזה

תוכנן עבור מוניטורים לשדה קרוב, ה Recoil Stabilizer של Primacoustic הוא בסיס מיקום ייחודי למוניטור אשר מייד מבטל הדהודים פוגעניים אשר עוברים בין הרמקול לסטנד, תוך כדי הענקת בסיס יציב אשר מפחית את תזוזת הרמקול עקב תנודת הדרייבר.
ה Recoil Stabilizer הוא מעמד לרמקול מוניטור אשר משלב 3 רכיבים בסיסיים: ספוג אקוסטי עשוי מ Urethane  דחוס לבודד את הרמקול מהסטנד או מהמדף עליו הוא ממוקם, פלטת פלדה בעובי ¼” חתוכה בלייזר ושכבת נאופרן דקה עליונה.
הבסיס האקוסטי מפריד ביעילות את הרמקול מהמשטח עליו הוא ממוקם על מנת לבטל הדהוד הנוצר מתנודות אשר מציגות בעיות פאזה, כאשר בסיס הפלדה מוסיף מסה משמעותית למבנה, גורם לרמקול להיות יציב יותר. משטח מניעת ההחלקה הדק העליון מוודא כי הרמקול נשאר במקומו.
על ידי הפחתת הנסיגה של הרמקול בעת שציר הרמקול דוחף אנרגיה קדימה, התגובה הראשונית אינה סובלת יותר מהשתהות וחדות התגובה מוגדרת יותר. אחרי שמיעה ראשונית, ניתן להבחין מיידית במידה גדולה יותר של פאנץ' וטווח תדרים נמוכים מוגדל. לאחר האזנה נוספת, ניתן להבחין בדיוק גדול יותר בפרטים בכל טווח התדרים, עם שיפור בעומק הצליל. תופעה אינה רק גורמת לביצוע המיקס להיות מטלה קלה יותר, מאחר וה Recoil Stabilizer מבטל הדהודים ומללכלך את הסאונד, המיקסים שלך מתורגמים טוב  יותר גם לחדרים אחרים ומערכות אחרות.
ה Recoil Stabilizer זמין במספר מידות, משקלים וזוויות כיוון על מנת לספק פתרונות למספר רב ככל האפשר של מוניטורים הקיימים כיום בשוק.