אריח תקרה אקוסטי Primacoustic ThunderTile 60×60

89118
עמוד הבית » מוצרים » טיפול אקוסטי לתקרה » אקוסטיקה » אריח תקרה אקוסטי Primacoustic ThunderTile 60×60

תכונות המוצר

  • אריח תקרה אקוסטי בעל פעולה כפולה
  • משלב פיברגלאס דחוס לספיגה ומשטח גבס
  • משפר את יכולת השיחה באמצעות הפחתת הדהוד בחדר
  • מונע מסאונד להיכנס לחדר ולצאת ממנו
  • צבע לבן מוחלט
  • מתאים לתקרת משרדים סטנדרטית

ה ThunderTile™ של Primacoustic הוא אריח תקרה אקוסטי יוצא דופן אשר משלב ספיגת אנרגיה אקוסטית מצוינת של פיברגלאס דחוס ומניעת העברת סאונד של פאנל גבס. לאחר ההתקנה ה ThunderTile מספק שליטה יעילה בהדהוד תוך מניעה של החזרות ראשוניות ההופכות את התקשורת לקשה.
העיצוב מתחיל עם שכבת צבע לבן אטום עם סיבי מיקרו השקופים אקוסטית האוטמים את הפנל חיצונית. הם מאוגדים לשכבת פיברגלאס בדחיסה גבוהה של 96 ק"ג למטר מעוקב בעובי של 20 מ"מ. גלי קול העוברים דרך הרקמה גורמים לסיבים לרטוט ולספוג את האנרגיה האקוסטית. המשטח האקוסטי מהודק לשכבת גבס בעובי של 13 מ"מ. תכונה זו מוסיפה מסה ליכולת בלימת מעבר סאונד החוצה מהחדר ואל תוכו ומבודד את חדרים סמוכים מזליגת סאונד.
מעוצב להתאמה מלאה של תקרות פאנלים סטנדרטיות, ה ThunderTile קיים במידות של 60 x 60 ס"מ ובמידות 60 x 120 ס"מ ובשני עיצובי קצוות, קצה ישר סטנדרטי או ה Reveal אשר בולט מתחת למסגרת התקרה בשביל ליצור אפקט עומק עיצובי.חיתוך האריחים עבור מיקום של גופי תאורה או רמקולי תקרה דומה לתהליך חיתוך אריחים רגילים. אך לעומת אריחים העשויים מצמרים מינראליים זולים, ה ThunderTile לא יספוג נוזלים עקב לחות. זה עושה אותו לפתרון נפלא באזורים בעלי שינויי אקלים גדולים ולחות גבוהה. ה ThunderTile עבר בהצלחה את כל הדרישות על מנת לעמוד בתקן ASTM-E84 לעמידות באש ועשן והוקצה לו תקן Class A המאפשר להשתמש בו בבטחה בכל מקום.
השילוב ב ThunderTile של משטח הספיגה הגבוהה אם יכולת הבידוד האקוסטי הופך אותו לפתרון המושלם לחדרי ישיבות, חדרי מוסיקה, קולנוע ביתי, מרכזיות, חדרי רופא ומסעדות…למעשה כל חדר הדורש טיפול להפחתת ההדהוד.