אריח תקרה אקוסטי Primacoustic Strato 60×60

89117
עמוד הבית » מוצרים » טיפול אקוסטי לתקרה » אקוסטיקה » אריח תקרה אקוסטי Primacoustic Strato 60×60

תכונות המוצר

  • אריח תקרה בעל ספיגה אקוסטית מוגברת
  • עשוי מפיברגלאס בדחיסה גבוהה של 96 ק"ג למטר
  • משפר את יכולת השיחה באמצעות הפחתת הדהוד בחדר
  • צבע לבן מוחלט
  • מתאים לתקרת משרדים סטנדרטית

ה StratoTile™ של Primacoustic הוא אריח תקרה אקוסטי בעל ביצועים מעולים ומראה יפיפה עשוי מפיברגלאס בדחיסה גבוהה לתוספת ספיגה בתחום התדרים הקריטי של הקול האנושי. ספיגה זו עוזרת לשפר את יכולת הבנת השיחה באמצעות הנמכת הדהוד ורשרוש והפחתת החזרות ראשוניות.
ה StratoTile עשוי מפיברגלאס בדחיסה של 96 ק"ג למטר בעובי 20 מ"מ עבור ספיגת סאונד מרבית. חזית הפאנל היא בצע לבן מוחלט אך ניתן לצביעה במידת הצורך העיצוב.
מעוצב להתאמה מלאה של תקרות פאנלים סטנדרטיות, ה StratoTile קיים במידות של 60 x 60 ס"מ ובמידות 60 x 120 ס"מ ובשני עיצובי קצוות, קצה ישר סטנדרטי או ה Reveal אשר בולט מתחת למסגרת התקרה בשביל ליצור אפקט עומק עיצובי.חיתוך האריחים עבור מיקום של גופי תאורה או רמקולי תקרה דומה לתהליך חיתוך אריחים רגילים. אך לעומת אריחים העשויים מצמרים מינראליים זולים, ה StratoTile לא יספוג נוזלים עקב לחות. זה עושה אותו לפתרון נפלא באזורים בעלי שינויי אקלים גדולים ולחות גבוהה. ה StratoTile עבר בהצלחה את כל הדרישות על מנת לעמוד בתקן ASTM-E84 לעמידות באש ועשן והוקצה לו תקן Class A המאפשר להשתמש בו בבטחה בכל מקום.
לאחר מיקומו, ה StratoTile עובד גם עם האוויר שמעליו ללכידת כל התדרים עד 125Hz לביצועיים ליניאריים אמיתיים לכל טווח התדרים של הקול האנושי. עובדות אלו עושות את ה StratoTile אידיאלי להתקנות במרכזיות, חדרי ישיבות, משרדים, מסעדות וכיתות לימוד היכן שעודף הדהוד עושה את יכולת השיחה לקשה.

קיים גם במארז של 12 יח'.