רמקול Nexo Geo M10 Line Array

40228
עמוד הבית » מוצרים » מערכות Line Array » רמקול Nexo Geo M10 Line Array

עם רוחב של 53 ס"מ ובמשקל של 21 ק"ג בלבד, חברת Nexo הצרפתית מציגה את הדור הבא של מערכות ה Line Array – ה- Geo M10. עם שילוב של טכנולוגיות בעלות פטנט ויכולות עיבוד מתקדמות ומערכת תלייה איטגרלית, ללא חלקים מתפרקים, מערכת ה- Geo M10 מציבה רף חדש של מערכת קומפקטית, רבת עוצמה הניתנת לתלייה ומיקום מהקרקע בקלות ובמהירות.

עם עדיפות לחדשנות על הידע הקיים של מערכות Line Array קונבנציונליות, ה- Geo M10 משלבת טוויטר "1.4 מטיטניום עם אלמנט בודד של "10 ומספקת תחום תדרים חסר תקדים יחסית לגודל תיבה ועוברת בביצועיה רמקולים רבים הגדולים יותר בעלי אלמנטים כפולים.

עם עוצמה מרבית של 131dB SPL, ה-Geo M10 הוא כפול בעוצמתו מאחיו הקטן, ה-Geo M6, אשר עושה אותו אידיאלי עבור דיבור והופעות מוסיקה עם קהל בגודל של עד 1000 איש.

שני גרסאות ה-Geo M10 (בפיזור אנכי של 12.5° ו- 25°) ניתנות לשינוי ידני בין 80° ל- 120° של פיזור אופקי בהוספת כנפי זווית באמצעות מגנטים ואינם דורשים כלי עבודה. ה- Geo M10 משולב עם סאב ייעודי ה- MSUB15 אשר מרחיב את הענות המערכת עד 40Hz, המאפשר צורת עבודה ב- Omni או ב- Cardioid וניתן לתלייה כחלק מאשכול ה- Line Array או למיקום על הקרקע, באמצעות הבסיס הרב שימושי של המערכת.

ה- Geo M10 וה- MSUB15 מגיעים בגרסאות לעבודות חוץ ולהתקנות קבע.

הרמקולים מגיעים בצבעים שחור, לבן ועם אפשרות צביעה לפי דרישה לפי תקן RAL ומופעלים בקלות באמצעות סדרת המגברים NXAMP או בשילוב DTD ו- DTDAMP.