מערכת קולונה קומפקטית מפועלת סוללה LD Systems MAUI 5 GO

66701
עמוד הבית » מוצרים » מערכות Line Array » רמקולים ומערכות הגברה » הגברה » רמקולים מוגברים » מערכת קולונה קומפקטית מפועלת סוללה LD Systems MAUI 5 GO

ה- MAUI® 5 GO  היא המערכת האולטימטיבית לאספקת סאונד איכותי בכל מקום. מערכת קולונה סופר קומפקטית, מופעלת סוללת ליתיום נטענת בעלת ביצועים גבוהים לעבודה רציפה של עד 20 שעות, כאשר מטען הסוללה ממוקם ברכיב הסאב של המערכת. עם כניסות למיקרופון, כלי נגינה והזרמת  ®Bluetooth סטריאו, ה- MAUI® 5 GO  היא המערכת האידיאלית למוסיקאים בדרכים או כמערכת הגברה קומפקטית למוסיקה או הרצאות במגזרים הפרטי והעסקי.

במשקל כללי של 13 ק"ג בלבד, מערכת 4 חלקים זו קלה במיוחד לשינוע ותודות לחיבורי הרב פין המובנים במערכת, המערכת תורכב ותהיה מוכנה לעבודה תוך שניות. סידור האלמנטים במערכת בשיטת ה-Line Array, מאפשרת כיסוי טווח ארוך במיוחד, והפיזור האופקי של המערכת ועמידה גבוהה מפני Feedback מבטל את הצורך בשימוש במוניטורים נוספים. עם הספק של 800W Peak, ה- MAUI® 5 GO היא המערכת עם העוצמה הגבוהה ביותר ובעלת איכות הסאונד הגבוהה ביותר בשוק, המכסה בקלות קהל של 100 איש.

על מנת להגיע לאיכות סאונד ללא מתחרים לכל האפליקציות, ה- MAUI® 5 GO כוללת את מערכת העיבוד הדיגיטלי LECC DSP של LD Systems. המיקסר 4 ערוצים המובנה מאפשר שליטה עוצמה נפרדת לכל אחת מהכניסות וכן שליטה ביחסי העוצמה של הסאב לעוצמת הצלילים הגבוהים לשליטה מהירה בצבע הצליל אותו אתם מעדיפים. שילוב טכנולוגיית Quick-Swap Technology® של LD Systems מאפשרת החלפת סוללה בשניות להגדלת זמן העבודה.